Underbelly-logo

Představení

Menstruační kalhotky Underbelly zajistí, že tvé tělo během menstruace zůstane v pohodlí, jako každý jiný den. Underbelly splňují všechno, co jsme si na začátku předsevzali. Jsou vysoce absorpční, přitom prodyšné, příjemné na dotek, lehkétenké že se ti nebudou na každém kroku připomínat.

Všechny použité materiály jsou testovány v akreditovaných laboratořích a splňují ty nejpřísnější předpisyparametry. Dali jsme si záležet na tom, aby kalhotky vypadaly krásně a se svou funkční vrstvou pro tebe byly nepřekonatelné.

Vrstvy

Co dělá kalhotky Underbelly perfektně funkčními?

Underbelly vrstvy

Co dělá kalhotky
Underbelly perfektně
funkčními?

Underbelly za sebou mají precizní vývoj a za svou spolehlivost vděčí těmto 4 vrstvám:

Prodyšná i savá antibakteriální vrstva s transportním efektem pro tvůj pocit pohodlí.

Absorpční vrstva, která toho dokáže pojmout opravdu hodně – pro tvůj klid.

Membrána, která nepropustí nic jiného, než páru – pro celodenní jistotu.

Svrchní materiál, který kalhotkám dává jejich krásnou finální podobu.

Údržba

Jak pečovat o své Underbelly?

Není to žádná veda. Po použití kalhotky propláchni ve vlažné tekoucí vodě a poté vyper v pračce s tekutým pracím prostředkem pro praní textilních materiálu s membránou. Nepoužívej aviváž, ta totiž absorpční membránu kalhotek ničí. Klidně k praní můžeš přidat i další prádlo. Záleží nám na tom, aby ti tvé kalhotky dobře sloužily co nejdéle. Vyvinuli jsme proto speciální prací prostředek Undebelly, který zajistí tu nejlaskavější péči a zachování dokonalé funkčnosti kalhotek Underbelly. Po vyprání kalhotky nežehli ani nesuš v sušičce.

Spokojené uživatelky

„Na cestách se každé zlepšení počítá. Během menstruace tak už ani v daleké Africe nenosím nic jiného. Odpadla mi tak spousta starostí.“
Lenka Hrabalová - cestovatelka, spisovatelka, průvodkyně
„Dlouho jsem se k nim odhodlávala, ale teď už bych nechtěla jinak. Postupně jsem se s kalhotkami naučila zvládnout celou menstruaci a k mému aktivnímu životu je to velká úleva.“
Soňa Urbanová - sales manager, chovatelka