Underbelly-logo

Úvod

Život je série každodenních voleb. Menstruaci jsme si samy do života nezvolily. To, jak ji prožijeme ale ovlivnit můžeme.

Menstruační kalhotky Underbelly vám umožní prožít dny menstruace co nejvíce podobné všem ostatním dnům.

Udržitelnost

S kalhotkami Underbelly děláte jedno významné rozhodnutí pro sebe i pro naší planetu.
S Undrebelly zmenšíte množství vyprodukovaného odpadu průměrně o 1 kg nebo 360 ks odpadu ročně. To je dohromady 40 kg14 400 ks jednorázového odpadu za celý život. Kdyby na menstruační kalhotky přešla každá žena v České republice, společně bychom světu ubraly 25 mil. kg, tedy 9 miliard ks odpadu v následujících 10 letech. Co teprve, kdyby se tak rozhodl celý svět?

Výroba & Inovace

Všechno se inovuje a stejně tak i přístup k menstruaci

Underbelly se vědomě vyrábí v České republice, abychom každý krok výroby mohli osobně kontrolovat. Použité materiály i postupy přitom neustále inovujeme. Naším cílem je maximální funkčnost při minimální nápadnosti kalhotek.

Pohodlí

Pohodlí je to hlavní, proč kalhotky Underbelly vznikly

Underbelly jsou pro ty, co se nespokojí se statusem quo. Pro ty, co hledají, dokud nenajdou, co jim opravdu vyhovuje. Víme, že přejít na menstruační kalhotky je velikým rozhodnutím, které chce odvahu. Slibujeme, že ho nebudeš litovat.

Zakladatelka

Underbelly zakladatelka

Za Underbelly kalhotkami stojí další sebejistá žena.

„Hluboce miluji přírodu a pociťuji zodpovědnost za zachování bohatství Země i pro další generace. Každý může udělat svůj díl těmi správnými rozhodnutími.

Já jsem si vybrala svou misi naplňovat kalhotkami  Underbelly, které ulehčují světu od zbytečného odpadu. Přeju si, aby v nich ženy objevily vlastní pohodlí i dobrý pocit.“

Linda
zakladatelka